Aukcja 18 / 761
USD/PLN: 3.880 | EUR/PLN: 4.009 | data: 19-06-1999
pamiątkowa plakieta Ludwika Wierzbickiego- dyrektora dworca kolejowego we Lwowie 1905 r., Aw: Widok dworca
Numer: | 761 |
Opis: | POLSKA. pamiątkowa plakieta Ludwika Wierzbickiego- dyrektora dworca kolejowego we Lwowie 1905 r., Aw: Widok dworca; w lewym rogu napis: LUDWIKOWI WIERZBICKIEMU WSPÓŁPRACOWNICY 1.X.1905, Rw: Wierzbicki z dwójką dzieci na tle ośrodka kolonijnego w Tuchli, sygn. w rogu JUL. W. BEŁTOWSKI FEC., brąz 89 x 57 mm |
Stan: | I, Uncirculated |
Data sprzedaży: | 19-06-1999 |
Cena szacunkowa: | 200 zł |
Cena wywoławcza: | 160 zł |
Cena wylicytowana: | 230 zł |
Ilość odsłon: 891