Aukcja nr 18

USD/PLN: 3.880 | EUR/PLN: 4.009 | data: 19-06-1999
724 Francja- waga XIX w., waga szalkowa w pudełku z kompletem odważników 1 dukata, 1/2 franka w złocie, 1 franka w złocie, 1/2 imperiała, 20 franków i 2 franków w złocie,..
600 zł
900 zł
725 Polska- waga z okresu międzywojennego do ważenia monet polskich prod. firmy PROSTO; waga w kształcie dźwigni dwuramiennej z otworami na monety 50 gr, 1 zł, 2 zł, 5 zł..
200 zł
420 zł
726 Śląsk- odważnik jednego dukata 1739 r., Aw: Orzeł w tarczy pod mitrą książęcą i data 1739, Rw: Stojący władca w zbroi i płaszczu z berłem i jabłkiem, mosiądz 22 mm, 3.. II-
100 zł
170 zł
727 Chiny- sztabka srebrna w kształcie łódeczki; napisy chińskie wewnątrz i zewnątrz, srebro 60,26 g., patyna II
200 zł
310 zł
728 Chiny- sztabka srebrna w kształcie łódeczki; napisy chińskie wewnątrz i zewnątrz, srebro 29,85 g., patyna II
150 zł
120 zł