Aukcja nr 18

USD/PLN: 3.880 | EUR/PLN: 4.009 | data: 19-06-1999
Jesteś w: A18  LITERATURA NUMIZMATYCZNA
1047 B. Ahlström, Y. Almer, K. Jonsson- Die Münzen der schwedischen Besitzungen, 205 str., Stockholm 1980, ilustracje i wycena w tekście, twarda oprawa
300 zł
240 zł
1048 B. F. Brekke- The Copper Coinage of Imperial Russia 1700- 1917, 296 str., Malmö 1977, liczne ilustracje w tekście, twarda oprawa i dołączony cennik
400 zł
1049 J. S. Davenport- East Baltic Regional Coinage A.D. 1425- 1581, 99 str., Dallas 1996, ilustracje w tekście, oprawa kartonowa
90 zł
90 zł
1050 Frankiewicz- Kolekcja monet i medali polskich- F. Schlessinger, Berlin 15. September 1930, 49 str., 19 tablic, lista cen szacunkowych oprawa kartonowa, bardzo ładny e..
800 zł
1 600 zł
1051 F. Friedensburg- Schlesiens Münzgeschichte im Mittelalter. Theil I, 112 str., 14 tablic, Wrocław 1887, pieczątka własnościowa twarda oprawa
1 200 zł
1052 V. Gadoury- Médailles et monnaies olympiques 510 av. J.C.- 1994, 554 str., Monaco 1996, ilustracje i wycena w tekście dla dwóch stanów zachowania, twarda oprawa
360 zł
1053 M. Gumowski- Podręcznik numizmatyki polskiej, 79 tablic bez tekstu, Kraków 1914, w tekturowej teczce z tasiemkami, dobry stan zachowania
160 zł
320 zł
1054 M. Gumowski- Gubin i jego mennice, 15 str., i 1 tablica, artykuł Gumowskiego zamieszczony w Księdze Pamiątkowej 75 lecia Towarzystwa Naukowego w Toruniu, Toruń 1952, ..
80 zł
65 zł
1055 B. Kluge- Deutsche Münzgeschichte von der späten Karolingerzeit bis zum Ende der Salier (ca. 900 bis 1125), 302 str. w tym 88 tablic z doskonałymi zdjęciami, Sigmarin..
240 zł
360 zł
1056 G. Röblitz- Die Brakteaten der Herren von Lobdeburg, 132 str., 31 tablic, Berlin 1984, twarda lakierowana okładka
60 zł
1057 H. M. Severin- The Silver Coinage of Imperial Russia 1682 to 1917, 276 str., 48 tablic, Bazylea 1965, twarda oprawa
1 000 zł
1058 K. Stronczyński- Pieniądze Piastów od czasów najdawniejszych do roku 1300, 389 str. 36 tablic, Warszawa 1847, oprawa pół- skórek ze złoceniami, ładny egzemplarz, zach..
1 000 zł
1 300 zł
1059 I. Zagórski- Monety dawnej Polski z trzech ostatnich wieków, 191 + XVIII str., 60 tablic, Warszawa 1847, zachowane oryginalne okładki, oprawa półskórek ze złoceniami ..
1 200 zł
3 100 zł
1060 Zellt- Katalog einer grossen und sehr gewählten Sammlung polnischer Münzen und Medaillen welche zu Berlin am 15. Sep- tember 1867 und den folgenden Tagen.., Warszawa ..
800 zł
2 100 zł