Aukcja nr 11

USD/PLN: 2.650 | EUR/PLN: 3.380 | data: 18-05-1996
Jesteś w: A11  POLSKA  Księstwo Warszawskie
378 Księstwo Warszawskie
1/3 talara 1811, Warszawa, Aw: Głowa i napis, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Plage 110
80 zł
90 zł
379 Księstwo Warszawskie
1/3 talara 1814, Warszawa, j.w., Plage 113
70 zł
85 zł
380 Księstwo Warszawskie
10 groszy 1813, Warszawa, Aw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Rw: Napis, Plage 103
40 zł
80 zł
381 Księstwo Warszawskie
5 groszy 1811 IS, Warszawa, Aw: Wielopolowa tarcza herbowa i napis, Rw: Napis, Plage 94, przebitka na 1/24 talarapruskiego
80 zł
85 zł
382 Księstwo Warszawskie
5 groszy 1811 IB, Warszawa, j.w., Plage 96, przebitka na 1/24 talara pruskiego
80 zł
383 Księstwo Warszawskie
5 groszy 1811 IB, Warszawa, j.w., Plage 96, litery nieco węższe i wyższe
80 zł
65 zł
384 Księstwo Warszawskie
5 groszy 1812 IB, j.w., Plage 98, przebitka na 1/24 talara pruskiego; wyjątkowo piękny stan zachowania
200 zł
320 zł