Aukcja nr 11

USD/PLN: 2.650 | EUR/PLN: 3.380 | data: 18-05-1996
Jesteś w: A11  LITERATURA NUMIZMATYCZNA
991 B. Ahlström, Y. Almer, K. Jonsson- Sveriges Besittningsmynt- Coins of the Swedish Possessions, 208 str., ilustracjei wycena w tekście, Stockholm 1980, twarda oprawa, ..
120 zł
100 zł
992 F. Cach- Nejstarsi ceske mince I. Ceske denary mincovni reformy Bretislawa I, 96 str., 22 tabl., 3 mapy, Praga 1970,twarda oprawa z obwolutą, najważniejszy tom monogr..
100 zł
80 zł
993 H. Gaube- Arabosasanische Numismatik, 171 str., 16 tabl., Braunschweig 1973, twarda oprawa z obwolutą, rzadkie
100 zł
994 M. Gumowski- Dzieje mennicy toruńskiej, 188 str., 20 tabl., Toruń 1961, półskórek ze złoceniami
120 zł
995 J. Hildisch- Die Münzen der Pommerschen Herzöge von 1569 bis zum Erlöschen des Grefengeschlechtes, 234 str.,ilustracje w tekście, Koln 1980, twarda oprawa z obwolutą,..
300 zł
996 Cz. Kamiński, J. Kurpiewski, E. Kopicki- Katalog monet polskich 1649-1864, 288+400+254 str. ilustracje i wycenaw tekście, Warszawa 1976, 1980 i 1982, trzy katalogi we..
220 zł
997 J. Lityński- Album pieniędzy papierowych polskich z roku 1794, 18 str., 8 tablic z ilustracjami, Kraków 1908, zaciekiw tekście, oprawa kartonowa
30 zł
42 zł
998 B. Prokisch- Grunddaten zur europäische Münzprägungen der Neuzeit ca. 1500-1990, XXVIII + 629 str. Wiedeń 1993,twarda oprawa, bardzo ciekawa monografia mennic europej..
150 zł
999 S. Suchodolski- Moneta polska w X/XI wieku, 193 str., 10 map, 12 tabl., Wiadomości Numizmatyczne rok XI (40-41),Warszawa 1967, półskórek ze złoceniami
80 zł
1000 R. Voglhuber- Taler und Schautaler des Erzhauses Habsburg von 1484-1896, 415 str., 191 tabl., Frankfurt 1974, twardaoprawa z obwolutą
180 zł
145 zł
1001 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, tom XV, rocznik 1933, 144 str., ilustracje w tekście, Kraków 1934,oprawa kartonowa, rocznik zawiera opis bardzo ciekawego ska..
50 zł
70 zł