Zakończenie: 25-04-2024 20:00 ÷ 22:56
Niemcy, Krzyż Żelazny I Klasy wz. 1939
392860
Krzyż, na środku którego swastyka, na dolnym ramieniu 193... | I- |
1 150 zł szac. 1 000 zł 92 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, Krzyż Żelazny I Klasy wz. 1914, (1914–1924)
392851
Krzyż, na środku którego litera W, na górnym ramieniu kor... | II |
640 zł szac. 700 zł 89 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, Krzyż żelazny II Klasy wz. 1939
392858
Krzyż, na środku którego swastyka, na dolnym ramieniu 193... | II |
620 zł szac. 350 zł 74 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, Srebrna Szturmowa Odznaka Piechoty (Infanterie-Sturmabzeichen in Sllber), 1939–1945
392845
Wieniec, na nim ukośnie karabin Kar98k z nałożonym bagnet... | II- |
460 zł szac. 200 zł 63 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, tarczki z hełmu tropikalnego
392855
w skład zestawu wchodzi tarczka z niemieckim orłem, sygno... | I- |
410 zł szac. 150 zł 54 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, Czarna Odznaka za Rany (Verwundetenabzeichen), 1940–1945
392850
Wieniec, w którym dwa skrzyżowane miecze, na nich hełm w ... | III+ |
350 zł szac. 100 zł 47 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, Deutsches Schutzwall-Ehrenzeichen, 1939–1941
392856
Wieniec w którym Orzeł ze swastyką, niżej skrzyżowane mie... | I |
310 zł szac. 150 zł 56 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Odznaka Służby Kontroli Pociagów
393018
Sześciokąt, wewnątrz nabite 445, wokół S. K. P. - OKRĘG W... | II |
310 zł szac. 60 zł 40 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, Krzyż Żelazny II Klasy wz. 1914
392859
300 zł szac. 250 zł 61 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Srebrny Medal za Długoletnią Służbę (XX lat), od 1938
392737
Orzeł państwowy w otoku ze stylizowanych kłosów zboża, ZA... | II/II+ |
270 zł szac. 150 zł 45 wyświetleń |
0 | zakończona |