Polska, trojak, 1600

Rozpoczęcie: 15-04-2024 18:00
Zakończenie: 25-04-2024 20:49:20
Polska, trojak, 1600

Polska, trojak, 1600

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2024 20:49:20
392867
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1600, Bydgoszcz, odmiana z literą G przed kryzą władcy, rozetki po bokach nominału
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, pęknięcie warstwy krążka na rewersie
Literatura: Iger B.00.1.g

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 158