Polska, Odznaka Służby Kontroli Pociagów

Rozpoczęcie: 15-04-2024 18:00
Zakończenie: 25-04-2024 22:56:00

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2024 22:56:00
393018
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Odznaka Służby Kontroli Pociagów, Sześciokąt, wewnątrz nabite 445, wokół S. K. P. - OKRĘG WARSZAWA, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz srebrzony, 33.6 x 37.9 mm, 9.09 g (bez nakrętki)

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 30