Niemcy, Srebrna Szturmowa Odznaka Piechoty (Infanterie-Sturmabzeichen in Sllber), 1939–1945

Rozpoczęcie: 15-04-2024 18:00
Zakończenie: 25-04-2024 22:50:40

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2024 22:50:40
392845
Opis: Niemcy - III Rzesza (1933–1945), Srebrna Szturmowa Odznaka Piechoty (Infanterie-Sturmabzeichen in Sllber), 1939–1945, Gablonz, Wieniec, na nim ukośnie karabin Kar98k z nałożonym bagnetem, u góry orzeł ze swastyką, na stroznie odwrotnej sygnatura .W.H., odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowana na agrafkę, wykonana w zakładzie Walter & Henlein w Gablonz
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: cynk, 46.9 x 61.3 mm, 33.38 g, delikatna korozja
Literatura: Niemann 7.06.02.a.3, OEK 3890

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 51