Zakon Kawalerów Mieczowych, szeląg, bez daty (pocz. XVI w.)

Rozpoczęcie: 15-04-2024 18:00
Zakończenie: 25-04-2024 20:31:00

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2024 20:31:00
387806
Opis: Zakon Kawalerów Mieczowych - Walter von Plettenberg (1494–1535), szeląg, bez daty (pocz. XVI w.), Wenden (Cesis), Aw: Herb rodzinny, o MAGISTRI o LIVONIE, Rw: Długi krzyż, MONETA WENDEN
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.23 g
Literatura: Haljak 232

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 85 zł
Cena szacunkowa: 140 zł
Ilość odsłon: 26