literatura numizmatyczna, Schulman J., Monnaies Antiques et Orientales. Collections de M. Geo. B. Bl..

Rozpoczęcie: 15-04-2024 18:00
Zakończenie: 25-04-2024 20:02:00

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 25-04-2024 20:02:00
393001
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, Schulman J., Monnaies Antiques et Orientales. Collections de M. Geo. B. Bleazby, de feu M. Theodor Strauss, de M. Ithiel J. Michael, Amsterdam, 12.01.1913
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 136 stron + 6 tablic, twarda oprawa introligatorska, 2.051 pozycji, katalog monet orientalnych

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 36