Zakończenie: 11-04-2024 20:00 ÷ 21:49
Niemcy, medal Lothar Franciszek
390665
sygntaura Heinrich Müller, Aw: Popiersie w prawo, LOTHAR.... | III+ |
125 zł szac. 100 zł 75 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 50 lat Akademii Rolniczej we Wrocławiu, 2001
387606
Aw: Fasada budynku, u góry 50 / AR - Jubileusz, na dole W... | I |
125 zł szac. 40 zł 27 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal Karol Fryderyk i Karol Aleksander, 2. połowa XIX w.
390633
Aw: Głowy zwrócone w lewo, CAR FRIDERICVS ET CAR ALEXANDE... | III- |
120 zł szac. 200 zł 61 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, Otwarcie Muzeum Historycznego w Wersalu, 1837
390654
sygnowany J.-P. Montagny, Aw: Popiersia Ludwika XIV i Lud... | I- |
115 zł szac. 100 zł 41 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Śląsk, medal na pamiątkę pożaru ratusza w Ząbkowicach Śląskich, 1858
390629
Aw: Widok ruin ratusza, z boków GOTT - HILF, FRANKENSTEIN... | II-/III+ |
115 zł szac. 180 zł 27 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, LO im. Henryka Sienkiewicza w Malborku, 2000
387596
Aw: Widok budynku, niżej ZA / ZASŁUGI, LICEUM OGÓLNOKSZTA... | I |
115 zł szac. 50 zł 24 wyświetleń |
0 | zakończona | |
390632
Aw: Merkury siedzący w lewo, trzymający w ręce kaduceusza... | III+ |
110 zł szac. 150 zł 45 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Powszechna Wystawa Krajowa w Poznaniu, 1929
390636
Aw: Kompozycja z symboli przemysłu i rolnictwa, wyżej Orz... | II/III |
110 zł szac. 50 zł 24 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Krajowa Wystawa Filatelistyczna "50. Rocznica Wojny Obronnej 1939", 1989
387567
Aw: Kontur przedwojennej Polski, na nim orzęł wojskowy i ... | I |
105 zł szac. 40 zł 33 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Włochy, medal na pamiątkę odbudowy dzwonnicy św. Marka w Wenecji, 1912
390630
Dzwonnica św. Marka, po bokach COME ERA DOVE ERA, u dołu ... | II- |
95 zł szac. 150 zł 29 wyświetleń |
0 | zakończona |