Zakończenie: 11-04-2024 20:00 ÷ 21:49
Francja, medal pamiątkowy, 1811
390997
Aw: Głowa Napoleona w lewo, na przecięciu szyi sygnatura ... | III- |
290 zł szac. 100 zł 66 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal koronacyjny – XIX-wieczna kopia, 1669 (oryginał)
391005
Aw: Popiersie władcy lekko w prawo, (kwiat) MICH • D • G ... | III+ |
290 zł szac. 50 zł 41 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 50. rocznica utworzenia Narodowego Banku Polskiego, 1995
387581
Aw: Fasada budynku z napisem NARODOWY BANK POLSKI, wyżej ... | I |
210 zł szac. 50 zł 40 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Niemcy, medal nagrodowy za osiągnięcia rolnicze, 1904
390631
Aw: Orzeł z głową zwróconą w lewo, LANDWIRTSCHAFTSKAMMER ... | III |
200 zł szac. 200 zł 30 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji – Karol IV Piękny, XIX w.
390662
Aw: Popiersie w lewo, w dolnej części sygnatura CAQUÉ, CH... | II |
185 zł szac. 200 zł 38 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Stulecie Banku Polskiego, 1928
390664
Aw: Dwie głowy w prawo, na odcięciu szyi sygnatura J. Aum... | III |
175 zł szac. 100 zł 39 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Watykan, medal pamiątkowy na 10 rocznicę śmierci Jana XXIII, 1973
390666
sygnowany G.M. MONASSI, Aw: Popiersie papieża w lewo, IOA... | I |
160 zł szac. 200 zł 24 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Za Zasługi dla Miasta Kędzierzyn-Koźle, 1995
387554
Aw: za / ZASŁUGI / DLA / MIASTA, Rw: Panorama miasta, wyż... | I |
140 zł szac. 40 zł 31 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 50 lat Akademii Medycznej we Wrocławiu, 1999
387580
Aw: Popiersie lekko w prawo, po prawej AM / 50 LAT / W, S... | I |
140 zł szac. 40 zł 26 wyświetleń |
0 | zakończona | |
387555
130 zł szac. 40 zł 27 wyświetleń |
0 | zakończona |