Niderlandy, odważnik do 1 guldena Jana van Beiern, I poł. XV w. (?)

Rozpoczęcie: 05-02-2024 18:00
Zakończenie: 15-02-2024 22:33:20

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2024 22:33:20
387957
Opis: Niderlandy, odważnik do 1 guldena Jana van Beiern, I poł. XV w. (?), Pięć tarcz herbowych w czterech łukach, na stronie odwrotnej BA / LXXVI w 12 łukach
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: mosiądz, 19.0 mm, 2.91 g, patyna

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 59