Polska, czworak, 1569

Rozpoczęcie: 05-02-2024 18:00
Zakończenie: 15-02-2024 20:43:40
Polska, czworak, 1569

Polska, czworak, 1569

Cena wylicytowana: 860 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2024 20:43:40
387625
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, czworak, 1569, Wilno, końcówki legend L / LITVA
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 10SA38-3 (R), Kop. 3315 (R1)

Cena końcowa: 860 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 214