Polska, lot 2 x medaliki religijne z Matką Boską i Dzieciątkiem Jezus, XVIII–XIX w.

Rozpoczęcie: 05-02-2024 18:00
Zakończenie: 15-02-2024 22:25:40

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 15-02-2024 22:25:40
387466
Opis: Polska, lot 2 x medaliki religijne z Matką Boską i Dzieciątkiem Jezus, XVIII–XIX w., związane tematycznie z Sanktuarium w Częstochowie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, razem 2 sztuki, medale
Literatura: Rewoliński 89 / 123

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 53