Polska, Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski

Rozpoczęcie: 15-01-2024 18:00
Zakończenie: 25-01-2024 22:47:20

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 25-01-2024 22:47:20
386143
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa (1945–1989), Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski, Krzyż maltański, którego rogi ramion zakończone kulkami, w medalionie Orzeł, wokół którego POLONIA • RESTITVTA •, na stronie odwrotnej w medalionie 1944
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony, emalia, 56.3 x 56.6 mm, 42.70 g (ze wstążką), odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, na wstążce rozeta, dodatkowo oryginalne pudełko

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 57