Polska, 3/4 rubla = 5 złotych, 1840 MW

Rozpoczęcie: 15-01-2024 18:00
Zakończenie: 25-01-2024 21:45:00

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 25-01-2024 21:45:00
385939
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I (1825–1855), 3/4 rubla = 5 złotych, 1840 MW, Warszawa, pofalowana wstęga, większe cyfry daty
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1146, Kuriański Z5W40.3.a, Plage 365, Berezowski 5 zł

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 171