Polska, Krzyż Komandorski Orderu Zasługi Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, od 1974

Rozpoczęcie: 15-01-2024 18:00
Zakończenie: 25-01-2024 22:47:00

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 25-01-2024 22:47:00
386144
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa (1945–1989), Krzyż Komandorski Orderu Zasługi Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, od 1974, Pięcioramienny krzyż, w kątach którego pięć pęków promieni, na środku przymocowany Orzeł, na stronie odwrotnej w medalionie 1974, przywieszka w kształcie tarczy z literami PRL, z boków dwa pęki promieni
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony i srebrzony, emalia, 60.0 mm, 55.28 g (bez wstążki), dodatkowo wstążka i baretka Krzyża Oficerskiego, mocowana na szpilkę, całość w oryginalnym, okolicznościowym pudełku
Literatura: Stela IV.6.1.3

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 85