III Rzeczpospolita Polska (od 1989), Złoty Medal Zasłużony Kulturze Gloria Artis z miniaturą

Rozpoczęcie: 20-11-2023 18:00
Zakończenie: 30-11-2023 22:44:00

Cena wylicytowana: 2 000 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2023 22:44:00
381161
Opis: III Rzeczpospolita Polska (od 1989), Złoty Medal Zasłużony Kulturze Gloria Artis z miniaturą, Stylizowany kwiat z płatkami emaliowanymi na zielono, na środku Orzeł, na stronie odwrotnej głowa kobietu w wieńcu z liści laurowych, wyżej GLORIA ARTIS, odznaczenie dwuczęściowe, mocowane na wstążkę, zachowana oryginalna wstążka, miniatura oraz oryginalne pudełko, dodatkowo legitymacja nr 726 wystawiona na nazwisko Stanisław Ochmański
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony, emalia, 67.9 x 73.2 mm, 67.24 g (ze wstążką), dodatkowo oryginalne pudełko, miniatura i legitymacja

Cena końcowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 79