Polska, medal na pamiątkę uchwalenia Konstytucji 3 Maja (kopia)

Rozpoczęcie: 20-11-2023 18:00
Zakończenie: 30-11-2023 22:21:20

Cena wylicytowana: 2 300 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2023 22:21:20
382317
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795), medal na pamiątkę uchwalenia Konstytucji 3 Maja (kopia), Aw: Popiersie króla, w zbroi, w prawo, na przecięciu ręki sygnatura I.P.H.F., STANISLAUS AUGUST : D. G. REX POLON: M. D. LITU:, Rw: STANISLAUS AUGUSTUS / A MDCCXXXII D: XVII IANUARII WELEZYNII NATUS / STANISLAI PONIATOWSKI / OLIM CAROLI XII SOCII. PRIMI REGNI POL:
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź srebrzona ?, 79.4 mm, 164.13 g, duża rzadkość
Literatura: H-Cz. 7910 (R6 dla egzemplarza w ołowiu)

Cena końcowa: 2 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 294