Polska, Stanisław Tomkowicz, 1930

Rozpoczęcie: 20-11-2023 18:00
Zakończenie: 30-11-2023 22:24:40

Cena wylicytowana: 2 500 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2023 22:24:40
382304
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Stanisław Tomkowicz, 1930, Warszawa, Aw: Głowa stanisława Tomkowicza w lewo, STANISŁAWOWI - TOMKOWICZOWI - MCMXXX, Rw: Dwie postacie siedzące przy balustradzie, w tle widoczny zamek, na dole sygnatura K.HUKAN, Obrzeże: Znak mennicy i punca Ag0925, projektował Karol Hukan, dodatkowo oryginalne pudełko mennicy
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, 55.2 mm, 83.25 g, dodatkowo oryginalne pudełko mennicy
Literatura: Strzałkowski 682

Cena końcowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 107