wydawnictwa zagraniczne, Kahnt Helmut – Die Münzen Augusts des Starkes, Regenstauf 2009, ISBN 97838..

Rozpoczęcie: 20-11-2023 18:00
Zakończenie: 30-11-2023 20:02:00

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 30-11-2023 20:02:00
382250
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Kahnt Helmut – Die Münzen Augusts des Starkes, Regenstauf 2009, ISBN 9783866465237
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 320 stron formatu A5, oprawa twarda lakierowana, najlepsza, znakomicie opracowana książka na monety polsko-saskie króla Augusta II Mocnego, bardzo wyczekiwana publikacja, bogato ilustrowana z dobrze ułożoną typologią i zdjęciami do każdego wariantu i typu. Ksiązka nowa (zafoliowana), stan drukarski

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 82