Polska, Bronisław Radziszewski, 1902

Rozpoczęcie: 06-11-2023 18:00
Zakończenie: 16-11-2023 22:34:20

Cena wylicytowana: 3 200 zł
Aukcja zakończyła się 16-11-2023 22:34:20
381249
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Bronisław Radziszewski, 1902, Aw: Wieniec, w którym zwój z pieczęcią z herbem Lwowa, na swoju BRONISŁAWOWI / RADZISZEWSKIEMU / OBYWATELSTWO / HONOROWE / MIASTO LWÓW / 10.VI. – 1897, Rw: Na tle budynkuów Lwowa kobieta z wieńcem, oparta o lwa trzymającego tarczę z herbem Lwowa, na dole sygnatura J • MARKOWSKI 1902, DOBRZE ZASŁUŻONEMU
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 64.2 mm, 100.57 g, patyna, rzadki
Literatura: Strzałkowski 29 (RR)

Cena końcowa: 3 200 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 75