Polska, ort, 1626

Rozpoczęcie: 06-11-2023 18:00
Zakończenie: 16-11-2023 20:49:00
Polska, ort, 1626

Polska, ort, 1626

Cena wylicytowana: 760 zł
Aukcja zakończyła się 16-11-2023 20:49:00
379997
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Gdańsk, ort, 1626, Gdańsk, drobny łańcuch z Orderem Złotego Runa, PR• w legendzie awersu
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Shatalin G26a-I-8, Parchimowicz Orty 1626/3

Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 385