Polska, odznaka oficerska 42. Pułku Piechoty - KOPIA

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2022 22:40:40
342931
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), odznaka oficerska 42. Pułku Piechoty - KOPIA, Krzyż pięcioramienny, przy krawędzi krzyża wieniec, w kątach herb Bialegostoku, medalion z symbolem Francji, tarcza z nazwami pól bitewnych, herb Królestwa Włoskiego, miniatura odznaki byłej Armii Polskiej we Francji, w medalionie grotu chorągwii pułkowej z liczbą 42 na cokole, na stronie odwrotnej wygrawerowane 71, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana W. GONTARCZYK - WARSZAWA / UL. MIODOWA No 19
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, emalia, 52.2 x 50.5 mm, 28.91 g (z nakrętką), odznaka lakierowana

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 163

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  100 zł