Polska, Henryk Mańkowski, 1974

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2022 22:27:20
342260
Opis: Polska - XX w. - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Henryk Mańkowski, 1974, Popiersie w prawo, po bokach 1874 - 1924, na dole z prawej 1974, HENRYK MAŃKOWSKI - SEKCJA NUMIZMATYCZNA PTAiN POZNAŃ
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz lany, 137.1 x 124.0 mm, 421.67 g

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 420

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  290 zł
4)  250 zł
5)  155 zł
6)  50 zł
7)  48 zł
8)  46 zł
9)  44 zł