Polska, odznaka pamiątkowa Front Litewsko-Białoruski, od 1921

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 1 200 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2022 22:39:20
343123
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), odznaka pamiątkowa Front Litewsko-Białoruski, od 1921, Krzyż na którym osadzony Orzeł z tarczą z herbem Jagiellonów, na ramionach krzyża FRONT - LIT- - BIAŁ - 1919-1920, odznaka dwuczęściowa, bita z kontrą, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana, dodatkowo legitymacja wystawiona na nazwisko Rzeźniczak Julian
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, 39.9 x 40.7 mm, 12.45 g (z nakrętką), podniszczony gwint, legitymacja złamana w pionie i perforowana
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 630–633, Stela 14.1.12

Cena końcowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 561

1)  1 200 zł
2)  1 150 zł
3)  880 zł
4)  800 zł
5)  560 zł
6)  520 zł
7)  400 zł
8)  250 zł
9)  240 zł