Polska, odznaka pamiątkowa Wilno 1919

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2022 22:38:40
343122
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), odznaka pamiątkowa Wilno 1919, Krzyż, na środku którego Orzeł, z boków J - P, niżej WILNO / WIEL= / KANOC, z boków krzyża 19 - 19, na stonie odwrotnej nabite AH 692, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana, dodatkowo podniszczona legitymacja nr 692 AH wydana na nazwisko Rzeźniczak Julian
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, 30.7 x 30.7 mm, 8.64 g (z nakrętką), legitymacja kilkukrotnie złamana, podklejona i preforowana
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 661, Stela 14.1.11

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 270 zł
Cena szacunkowa: 450 zł
Ilość odsłon: 308

1)  1 150 zł
2)  1 100 zł
3)  880 zł
4)  720 zł
5)  600 zł
6)  330 zł
7)  320 zł
8)  300 zł
9)  280 zł
10)  270 zł