Polska, Kornel Ujejski i Józef Nikorowicz - medal wybity z okazji napisania chorału, 1893

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2022 22:26:20
342821
Opis: Polska - XIX wiek, Kornel Ujejski i Józef Nikorowicz - medal wybity z okazji napisania chorału, 1893, Aw: Popiersia w lewo, niżej dwie gałązki oliwne, KORNEL UJEJSKI - JÓZEF NIKOROWICZ, Rw: W wieńcu cierniowym Z DYMEM POŻARÓW / Z KURZEM KRWI BRATNIEJ / DO CIEBIE PANIE BIJE / TEN GŁOS / TWÓRCOM CHORAŁU / KOŁO ART. LITER. / W KRAKOWIE / 1893.
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 45.6 mm, 33.48 g, uszkodzenia obrzeża, medal lakierowany
Literatura: H-Cz. 10481

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 174

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  135 zł
4)  100 zł
5)  95 zł