Prusy Książęce (1525–1657), trojak, 1537

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2022 21:52:40
342870
Opis: Prusy Książęce (1525–1657) - Albert Hohenzollern (1525–1568), trojak, 1537, Królewiec, końcówka napisu na awersie PRVS, głowa księcia z krótką brodą
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: czyszczony, miejscowa patyna
Literatura: Iger Pr.37.1.a (R), Slg. Marienburg 1162, Voss. 1351

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 181

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  360 zł
4)  350 zł
5)  270 zł
6)  220 zł
7)  150 zł
8)  140 zł
9)  130 zł
10)  125 zł
11)  120 zł