Polska, denar, 1622

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia.
Polska, denar, 1622

Polska, denar, 1622

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 07-04-2022 21:23:20
343155
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, denar, 1622, Kraków, skróona data 22 po bokach monogramu
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kopicki (ZIIIW) 6 (R3)

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 230

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  200 zł
4)  140 zł
5)  130 zł
6)  110 zł
7)  100 zł
8)  95 zł
9)  90 zł