Polska, Odznaka "X Lat w Służbie Narodu", 1955

Polska, Odznaka

Cena wylicytowana: 28 zł
Aukcja zakończyła się 31-03-2022 22:38:40
342074
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Odznaka "X Lat w Służbie Narodu", 1955, Warszawa, Wieniec, przez środek którego przechodzi miecz sztychem do dołu, w wieńcu medalion, na którym Orzeł, pod nim W SŁUŻBIE NARODU, na wieńcu X, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana MENNICA PAŃSTWOWA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: metal złocony, emalia, 27.3 x 38.5 mm, 10.03 g, odznaka w niebieskim pudełku
Literatura: Wełna Odznaki 335

Cena końcowa: 28 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 107

1)  28 zł
2)  26 zł
3)  22 zł
4)  14 zł