Polska, 3 grosze, 1831

Polska, 3 grosze, 1831

Polska, 3 grosze, 1831

Cena wylicytowana: 1 950 zł
Aukcja zakończyła się 31-03-2022 20:55:40
342505
Opis: Polska - Powstanie Listopadowe (1830–1831), 3 grosze, 1831, Warszawa, łapy proste Orła, bez kropki po POLS
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna korozja, miejscowo lekko czyszczone, ładna, kolorowa patyna
Literatura: Bitkin 8, Iger PL.31.1.b (R2), Plage 282 var (R)

Cena końcowa: 1 950 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1013

1)  1 950 zł
2)  1 900 zł
3)  1 850 zł
4)  980 zł
5)  980 zł
6)  700 zł
7)  500 zł
8)  350 zł
9)  200 zł
10)  190 zł
11)  185 zł
12)  180 zł