Polska, Odznaka pamiątkowa 4. Wołyńskiej Brygady Piechoty, od 1946

Cena wylicytowana: 1 650 zł
Aukcja zakończyła się 31-03-2022 22:37:40
342573
Opis: Polska - RP na Emigracji, Odznaka pamiątkowa 4. Wołyńskiej Brygady Piechoty, od 1946, Tarcza ściśle otoczona wieńcem z liści dębowych i kłosów zboża, w tarczy krzyż na którego ramionach 4 / W - B / P, na środku mała tarcza z ukoronowanym Orłem, odznaka dwicząściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana F. M. LORIOLI - MILANO - ROMA
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, emalia, 34.9 x 45.8 mm, 19.33 g (z nakrętką), lekko zgięty prawy narożnik
Literatura: Sawicki, Wielechowski, s. 490

Cena końcowa: 1 650 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 451

1)  1 650 zł
2)  1 600 zł
3)  1 400 zł
4)  1 350 zł
5)  1 250 zł
6)  860 zł
7)  840 zł
8)  600 zł
9)  450 zł
10)  170 zł
11)  160 zł
12)  150 zł