Niemcy, talar, 1821 IGS

Niemcy, talar, 1821 IGS

Niemcy, talar, 1821 IGS

Cena wylicytowana: 660 zł
Aukcja zakończyła się 31-03-2022 22:10:40
342635
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Fryderyk August I (1806–1827), talar, 1821 IGS, Drezno
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: niewielkie uszkodzenie obrzeża awersu
Literatura: AKS 23, Davenport 858, Thun 299

Cena końcowa: 660 zł
Cena wywoławcza: 540 zł
Cena szacunkowa: 900 zł
Ilość odsłon: 152

1)  660 zł
2)  660 zł
3)  540 zł