Niemcy, 6 groszy maryjnych, 1718 AGP

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 31-03-2022 22:09:40
342759
Opis: Niemcy - Paderborn – biskupstwo - Franciszek Arnold (1704–1718), 6 groszy maryjnych, 1718 AGP, Münster
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna
Literatura: Drescher 149, Schulze 209b

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 122

1)  135 zł
2)  135 zł
3)  125 zł
4)  105 zł
5)  95 zł
6)  85 zł