Polska, 20 złotych, 1995

Polska, 20 złotych, 1995

Polska, 20 złotych, 1995

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 31-03-2022 21:40:00
342558
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 20 złotych, 1995, Warszawa, ECU - Monete Cudende Ratio - Mikołaj Kopernik
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', nakład 15.000 sztuk, bite stemplami lustrzanymi, patyna, moneta w plastikowym kaplsu
Literatura: Parchimowicz 726

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 77

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  170 zł
4)  160 zł
5)  125 zł
6)  110 zł
7)  100 zł
8)  90 zł