Polska, 10 złotych, 1965

Polska, 10 złotych, 1965

Polska, 10 złotych, 1965

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 31-03-2022 21:25:40
337514
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 10 złotych, 1965, Warszawa, Mikołaj Kopernik
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, patyna, piękne, moneta świeżo wyjęta z worka menniczego
Literatura: Parchimowicz 224b

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 109

1)  130 zł
2)  130 zł
3)  75 zł
4)  55 zł
5)  44 zł
6)  40 zł
7)  38 zł