Polska, 5.000 złotych, 1989

Polska, 5.000 złotych, 1989

Polska, 5.000 złotych, 1989

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 31-03-2022 21:23:00
342575
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 5.000 złotych, 1989, Warszawa, Żołnierz Polski na frontach II Wojny Światowej – Westerplatte 1939 – mjr Henryk Sucharski
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '750', nakład 25.000 sztuk, stemple lustrzane, patyna, moneta w niebieskim kapslu NBP
Literatura: Parchimowicz 360

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 162

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  95 zł
4)  90 zł
5)  85 zł
6)  60 zł
7)  50 zł
8)  48 zł