Polska, 5 złotych, 1938

Polska, 5 złotych, 1938

Polska, 5 złotych, 1938

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 31-03-2022 21:12:00
342458
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 5 złotych, 1938, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, wyczyszczony, rzadszy rocznik
Literatura: Parchimowicz 118d

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 140

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  220 zł
4)  200 zł
5)  195 zł
6)  190 zł
7)  180 zł
8)  170 zł
9)  125 zł
10)  115 zł
11)  110 zł
12)  105 zł
13)  95 zł