zestaw 2 monet

zestaw 2 monet

zestaw 2 monet

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 31-03-2022 20:29:20
342691
Opis: zestaw 2 monet, w skład zestawu wchodzi: 1) Śląsk, Księstwo Opolskie, Mikołaj I (1439–1476), Brakteat; Pół krzyża i pół orła; BRP GŚl 38, Fbg 485, FbgCDS 797, Frynas S.Opole.4.4, Kop. 8681 (R3); srebro, 16.0 mm, 0.21 g; moneta zgnieciona; 2) Zakon Krzyżacki, Brakteat, 1391–1415; Na ostrołukowej tarczy Orzeł z rozpostartymi skrzydłami, w tle dwunitkowy krzyż; BRP Prusy T17.2, srebro, 13.0 mm, 0.14 g; patyna.
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: razem 2 sztuki

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 148

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  120 zł
4)  75 zł
5)  65 zł