Cesarstwo Rzymskie, brąz, 317

Cesarstwo Rzymskie, brąz, 317

Cesarstwo Rzymskie, brąz, 317

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 31-03-2022 20:22:20
341717
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki (307–337), brąz, 317, Heraclea, Aw: Popiersie cesarza z berłem w lewo, IMP CONSTANTINVS AVG, Rw: Brama obozowa z trzema wieżami, PROVIDENTIAE AVGG, w odcinku MNΓB
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 3.12 g, ciemna patyna
Literatura: RIC 16

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 100

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł
4)  46 zł
5)  42 zł