Grecja i posthellenistyczne, brąz, IV w. pne

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 31-03-2022 20:08:20
341661
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Sycylia - Syrakuzy, brąz, IV w. pne, Aw: Głowa Ateny w hełmie w lewo, Rw: Hippokamp (pół koń pół ryba) w lewo
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 20.4 mm, 7.75 g

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 251

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  120 zł
4)  105 zł
5)  70 zł
6)  60 zł
7)  60 zł
8)  38 zł
9)  36 zł