wydawnictwa zagraniczne, Schön Gerhard – Deutscher Münzkatalog 18. Jahrhundert: 1700 - 1806, Regens..

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 31-03-2022 20:02:20
342751
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Schön Gerhard – Deutscher Münzkatalog 18. Jahrhundert: 1700 - 1806, Regenstauf 2019, wydanie 5. uzupełnione, ISBN 9783866461338
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 1464 stron formatu ok. B5, oprawa kartonowa, szczegółowy katalog monet miast i krajów niemieckich

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 167

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  120 zł
4)  110 zł
5)  95 zł
6)  60 zł