wydawnictwa zagraniczne, Reece Richard, James Simon – Identifying Roman Coins. A practical guide to..

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 31-03-2022 20:01:20
342703
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Reece Richard, James Simon – Identifying Roman Coins. A practical guide to the identification of site finds in Britain, London 2014, ISBN 9781902040400
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 60 stron formatu ok. A5, oprawa twarda, ładnie zachowany, praktyczny i łatwy w użyciu przewodnik do wizualnej identyfikacji rzymskich monet. Prezentacja chronologiczna autorów identyfikuje główne typy monet od I do końca IV w. ne. Książka przedstawia interesujące aspekty monet, w tym kwestie mennic. Liczne rysunki – dla większej przejrzystości i łatwości rozpoznania, przedstawiają charakterystyczne elementy, na które należy zwrócić uwagę podczas identyfikacji. Zawarta wybrana bibliografia służy jako wskazówka dla osób, które chcą głębiej przyjrzeć się temu tematowi.

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 318

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  210 zł
4)  40 zł
5)  18 zł