Polska, Tysiąclecie Państwa Polskiego, 1966

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 24-02-2022 22:34:00
340389
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Tysiąclecie Państwa Polskiego, 1966, Warszawa, Aw: Rycerz piastowski i klęczący obok niego chłop trzymający młode drzewko dębowe, na dole sygnatura WK, TYSIĄCLECIE PAŃSTWA POLSKIEGO-966-1944-1966, Rw: Bloki skalne z wyrzeźbionymi herbami województw, miastami przemysłowymi oraz miejscami bitew Armii Ludowej, niżej PKWN, z boku sygnatura WK, POLSKA RZECZYPOSPOLITA LUDOWA - SPADKOBIERCZYNIA TRADYCJI TYSIĄCLECIA, medal projektu Wacława Kowalika
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak, 69.5 mm, 122.59 g, pięknie zachowany
Literatura: MMP 66/154, Paszkowycz 5/66

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 136

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  105 zł
4)  70 zł
5)  60 zł