III Rzeczpospolita Polska (od 1989), Złoty Medal Zasłużony Kulturze Gloria Artis z miniaturą

Cena wylicytowana: 2 200 zł
Aukcja zakończyła się 24-02-2022 22:36:00
340386
Opis: III Rzeczpospolita Polska (od 1989), Złoty Medal Zasłużony Kulturze Gloria Artis z miniaturą, Stylizowany kwiat z płatkami emaliowanymi na zielono, na środku Orzeł, na stronie odwrotnej głowa kobietu w wieńcu z liści laurowych, wyżej GLORIA ARTIS, odznaczenie dwuczęściowe, mocowane na wstążkę, zachowana oryginalna wstążka, miniatura oraz oryginalne pudełko, dodatkowo legitymacja nr 917 wystawiona na nazwisko Stanisław Śliskowski
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony, emalia, 67.3 x 70.4 mm, 64.42 g

Cena końcowa: 2 200 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 466

1)  2 200 zł
2)  2 100 zł
3)  740 zł
4)  660 zł
5)  500 zł
6)  300 zł
7)  185 zł