Polska, Oficerska odznaka pamiątkowa 10. Pułku Ułanów Litewskich - KOPIA

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 24-02-2022 22:33:00
340390
Opis: Polska, Oficerska odznaka pamiątkowa 10. Pułku Ułanów Litewskich - KOPIA, Orzeł na piersi którego tarcza rebowa w barwach proporczyka pułkowego, pod Orłem podkowa, na jej dole tarcza z Pogonią, odznaka czteroczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana ANTONI PECZSZ - WILNO
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz srebrzony, emalia, 39.6 x 54.1 mm, 24.84 g

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 208

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  130 zł
4)  100 zł