Wielka Brytania, 5 funtów, 2004

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 24-02-2022 22:28:40
340311
Opis: Wielka Brytania - Wyspa Alderney, 5 funtów, 2004, Lokomotywa parowa "Rakieta" z roku 1829
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby "925" 28.20 g, patyna, stemple lustrzane
Literatura: KM 47a

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 118

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  90 zł
4)  85 zł
5)  80 zł
6)  75 zł
7)  70 zł
8)  60 zł